Customizer → Header → General Settings → Additional Menu.

Praca

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, pozyskiwaniem nowych klientów oraz nowych zleceń i zamówień, stale oraz systematycznie staramy się ciągle powiększać nasz Zespół, bo wciąż potrzebujemy dodatkowych rak do pracy. Rekrutujemy w trybie ciągłym. Dołącz do nas!

OFERTA PRACY

Stanowisko:

Serwisant automatów sprzedających (vending)

Poszukujemy osoby z Rzeszowa lub okolic Głogowa Małopolskiego do pracy przy obsłudze automatów sprzedających kawę oraz napoje i przekąski oraz żywność.

Zakres obowiązków:
Serwisant będzie odpowiedzialny za: dbałość o idealny stan higieniczny automatów, podstawowy serwis obsługiwanych urządzeń vendingowych, uzupełnianie produktami, napojami, kawą oraz żywnością. Analizę usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Od kandydatów oczekujemy:
– dbałości o samochód i powierzony towar,
– czynnego prawa jazdy kat. B,
– praktyki w prowadzeniu aut dostawczych,
– zręczności manualnej w noszeniu paczek,
– gotowości do pracy fizycznej,
– umiejętności pracy w zespole.

Skończyłeś technikum – serwisu Cię nauczymy!

Oferujemy:
– odzież firmową,
– szkolenie serwisu od podstaw,
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– umowę o pracę.

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail: dobra@kawa24.pl

z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych za wartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami